Ubytování

Oba apartmány pro 2 a 4 osoby se nachází v prvním patře rodinného domu, jsou prostorné a kompletně vybavené. Samostatná ložnice, kompletně vybavená kuchyň, samostatné sociální zařízení a balkony jsou samozřejmostí v každém z nich.

Vzdálenost od moře a nejbližší pláže je cca 150 m.

Z důvodu velkého zájmu, pro závaznou rezervaci vybíráme zálohu ve výši 100 euro/týden pobytu. Záloha Vám samozřejmě bude odečtena od celkové ceny pobytu. Rozdíl doplatíte na místě po příjezdu do apartmánu. Informace o čísle účtu a pokyny k platbě Vám sdělíme po potvrzení rezervace z naší strany.

V případě storna, zaplacená záloha je nevratná. Při zkrácení pobytu z jakéhokoliv důvodu je zbývající částka též nevratná. Pro tyto případy doporučujeme si sjednat pojištění storna.

Informace o čísle účtu a pokyny k platbě Vám sdělíme po potvrzení rezervace z naší strany.

Abyste si cestu mohli správně naplánovat, připomínáme že je ubytování do apartmánu možné po 11.00 hodině, zatímco vyklizení apartmánu na konci pobytu požadujeme nejpozději do 9.00 hodin. Děkujeme za pochopení!

Apartmán A - pokoj

Apartmán A

pro 2 osoby
Apartmán pro 2 osoby o velikosti 42,6 m2 obytné plochy má k dispozici samostatný dvoulůžkový pokoj,  jídelnu, kuchyň a  koupelnu s WC. Z pokoje...
Apartmán B - ložnice

Apartmán B

pro 4 osoby
Apartmán pro 4 osoby o velikosti 54 m2 se skládá ze dvou dvoulůžkových pokojů, jídelny s kuchyní, koupelny s WC a dodatečného WC. Oba pokoje mají...